Tapahtumat

Rajaa tapahtumia

Tapahtumat

Elokuu 2019
 
01.08.2019 18:00 P07
P07 - Kasiysi
Rintamäki Areena TN 1/2B (Uimahallin TN 1/2B)
01.08.2019 19:15 M1 Edustus
Töölön Taisto - M1 Edustus
Töölö PK 6 TN
02.08.2019 10:15 P06
SPL-lopputurnaus, kilpajoukkue
Hyvinkää
02.08.2019 12:00 T06-07
Palloliiton 2.tason lopputurnaukset tytöt 13v, 2 - 4.8.2019
Vierumäki
02.08.2019 13:00 P06
Kilpa2 Hyps Eloturnaus
Rajamäki TN
02.08.2019 19:00 M2 Reservi
M2 Reservi - GrIFK/U23
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
03.08.2019 09:00 P09
Miniliiga P09
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
03.08.2019 12:00 PT12
PPS - turnaus
Kartanonkosken TN
03.08.2019 13:00 P04-05
true - P04-05
Urheilukatu 2 , Hanko (Rukkiareenan alue, nurmikenttä)
03.08.2019 14:00 P07
P07 - PiTa
Rintamäki Areena TN 1/2B (Uimahallin TN 1/2B)
03.08.2019 14:00 P07
P07 - EPS
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
03.08.2019 16:20 B-Tytöt
VJS - B-Tytöt
Vantaankoski TN 1
04.08.2019 07:30 P10
Masto Cup
Kisapuiston TN, Lahti
04.08.2019 14:00 A-Pojat
TiPS - A-Pojat
Tikkurila TN
04.08.2019 14:00 B-Tytöt
B-Tytöt - VJS
Kuoppanummen nurmi
04.08.2019 17:30 P04-05
LoPa - P04-05
Asemanpellon PK 1
04.08.2019 17:45 PT12
FC Wild - PT12
Veikkolan Futiskenttä
05.08.2019 18:00 P07
P07 - Fc Honka
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
05.08.2019 18:00 P10
P10 - KJS
Käpylän urheilukenttä, Karkkila
05.08.2019 18:15 P10
P10 - FC L-U
Ojaniittu TN
05.08.2019 20:00 MKKI
HPS - MKKI
Paloheinä TN
06.08.2019 17:00 P07
P07 - LePa
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
06.08.2019 18:30 M1 Edustus
EIF/Akademi - M1 Edustus
Tammisaaren keskuskenttä TN
06.08.2019 18:30 P10
RiPS/Valkoinen - P10
Riihimäki, Keskuskenttä TN A
06.08.2019 19:00 P06
P06 - EPS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
06.08.2019 19:00 P06
P06 - EBK
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
06.08.2019 19:15 PT12
Espoon Liiga 2011 osa 1
Myyrmäki UT TN
06.08.2019 19:30 Brown Stripes
HC Lekat - Brown Stripes
Rajakylän TN
06.08.2019 21:00 Pinkit Stringit
Pinkit Stringit - HooGee
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
07.08.2019 17:20 T08-09
ViTa - T08-09
Virkkala nurmi
07.08.2019 19:00 T06-07
T06-07 - I-HK
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
07.08.2019 19:30 N1 Edustus
PK-09 - N1 Edustus
Kankurin TN
07.08.2019 19:30 T06-07
FC Kuusysi - T06-07
Kisapuiston TN, Lahti
07.08.2019 20:00 P07
P07 - GrIFK
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
08.08.2019 17:45 P07
P07 - Honka
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
08.08.2019 18:00 P08
P08 - LePa
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
08.08.2019 19:00 P07
NJS - P07
Rajamäki TN
08.08.2019 19:00 P06
P06 - HJK
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
08.08.2019 19:15 P07
Icehearts - P07
A-Link arena
08.08.2019 19:30 T04-05
T04-05 - Ponnistus
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
08.08.2019 20:15 MKKI
Olarin Kiksi - MKKI
Karakallio TN
08.08.2019 20:30 B-Pojat
FC Kirkkonummi - B-Pojat
Masalan Urheilupuisto TN
08.08.2019 20:30 B-Pojat Futsal
FC Kirkkonummi - B-Pojat Futsal
Masalan Urheilupuisto
09.08.2019 18:00 B-Tytöt
B-Tytöt - PPJ/Valtti YJ
Kuoppanummen nurmi
09.08.2019 18:15 P08
Kasiysi - P08
Laaksolahden halli nap 1
09.08.2019 19:00 M2 Reservi
M2 Reservi - EPS/i
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
10.08.2019 09:00 P07
PiTa-turnaus P07 Keltainen
Pitäjänmäki TN
10.08.2019 10:00 P10
GrIFK/Italia - P10
Kauniaisten Keskuskenttä
10.08.2019 11:00 P07
PiTa-turnaus P07 Sininen
Pitäjänmäki TN
10.08.2019 11:45 P07
PiTa-turnaus, P07 Musta
Pitäjänmäki TN
10.08.2019 12:00 T08-09
T08-09 - HooGee
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
10.08.2019 13:00 P10
LoPa/sininen - P10
Ojaniittu TN
10.08.2019 13:15 P08
VJS - P08
Vantaankoski TN 1
10.08.2019 13:30 P10
P10 - LoPa/valkoinen
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
10.08.2019 13:30 P06
P06 - reipas
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
10.08.2019 14:00 T06-07
EBK/Akatemia - T06-07
Keski-Espoon TN 2
10.08.2019 14:00 B-Tytöt
EBK - B-Tytöt
Keski-Espoon TN 1
10.08.2019 15:30 A-Pojat
A-Pojat - HJK
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
11.08.2019 09:00 P07
PiTa-turnaus P07 Keltainen
Pitäjänmäki TN
11.08.2019 11:00 P07
PiTa-turnaus P07 Sininen
Pitäjänmäki TN
11.08.2019 11:45 P07
PiTa-turnaus, P07 Musta
Pitäjänmäki TN
11.08.2019 12:00 P04-05
GrIFK - P04-05
Volkswagen halli (Kauniaisten TN)
11.08.2019 12:00 T08-09
KaPy - T08-09
Hansavalkama
11.08.2019 13:00 P10
P10 - FC L-U
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
11.08.2019 15:00 T04-05
T04-05 - I-HK
Kuoppanummen nurmi
11.08.2019 15:00 P08
GrIFK - P08
Volkswagen halli (Kauniaisten TN) 1/2A
12.08.2019 17:45 P07
LoPa - P07
Asemanpellon PK 1
12.08.2019 18:00 P10
P10 - FC WILD/Sininen
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
12.08.2019 18:00 P10
P10 - FC WILD/Raita
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
12.08.2019 20:30 Pinkit Stringit
EPS - Pinkit Stringit
Kivenlahden tekonurmi
12.08.2019 21:00 MKKI
MKKI - Honka
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
13.08.2019 17:30 PT12
Espoon Liiga 2011 osa 2
Framnäs TN ½ A
13.08.2019 18:00 P10
P10 - KJS
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
13.08.2019 18:00 P09
P09 - FC L-U/2
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
13.08.2019 18:00 P10
P10 - BK-46
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
13.08.2019 18:00 P09
P09 - EsPa
Rintamäki Areena TN 1/2B (Uimahallin TN 1/2B)
13.08.2019 18:00 Brown Stripes
Tolsa - Brown Stripes
Keski-Espoon TN 1
13.08.2019 19:00 P06
SAPA - P06
Koskelantie nap TN
13.08.2019 20:00 P04-05
P04-05 - Fc Honka
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
13.08.2019 21:00 MKKI
KoPa - MKKI
Jokivarren TN
14.08.2019 19:00 T06-07
T06-07 - VJS/Punainen
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
14.08.2019 19:15 P06
gnistan - P06
Tali 2 Nurmi
14.08.2019 19:45 P07
Fc Honka - P07
Tapion kenttä
15.08.2019 18:00 P10
P10 - HooGee/Barrakuudat
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
15.08.2019 18:00 T06-07
T06-07 - PPJ
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
15.08.2019 18:00 M1 Edustus
M1 Edustus - Atlantis FC
Kuoppanummen nurmi
15.08.2019 18:45 T08-09
HooGee - T08-09
Kaitaa TN
15.08.2019 19:30 B-Pojat
B-Pojat - TuPS
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
15.08.2019 20:00 T04-05
FC Espoo - T04-05
Säterinniitty TN
15.08.2019 20:05 T04-05
SibboV - T04-05
Söderkullan tekonurmi
15.08.2019 20:15 N1 Edustus
Tikka - N1 Edustus
Kaitaa TN
16.08.2019 18:00 P06
LoPa - P06
Muijala, Kupla
16.08.2019 18:00 T08-09
T08-09 - RiPS
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
16.08.2019 18:00 P08
P08 - HAlku
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
16.08.2019 19:15 P04-05
P04-05 - Fc Honka
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
17.08.2019 08:30 P10
Pingviini Cup
17.08.2019 09:00 P07
Pingviini Cup
17.08.2019 09:00 P09
Pingviinicup, harrastetaso
Käpylä 2 N
17.08.2019 09:00 P09
Pingviinicup
Käpylä 2 N
17.08.2019 09:00 T04-05
Lohja Cup 2019 04 Punainen
Asemanpellon PK 1
17.08.2019 12:00 P08
P08 - Fc Honka
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
17.08.2019 13:30 P08
P08 - Tikka
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
17.08.2019 14:00 T06-07
Lohja Cup T13
17.08.2019 14:45 P06
pingviini cup
Tali Nurmi
17.08.2019 17:00 P06
Mustat/Pingviini Cup
Tali N2 A ja Tali N2 B, Purotie 8, 00380 Helsinki
18.08.2019 08:30 T06-07
Lohja Cup T12 (2007)
18.08.2019 11:30 P06
Mustat/Pingviini Cup
Kumpula TN B ja Kumpula TN A, Elisabeth Kochin tie 3, 00550 Helsinki
18.08.2019 12:00 T06-07
FC Espoo - T06-07
Säterinniitty TN1/2A
18.08.2019 15:00 A-Pojat
JoKi - A-Pojat
Jokelan Nurmi
18.08.2019 15:15 P07
FC Kirkkonummi-turnaus, Keltainen
Kirkkonummen urheilupuisto
18.08.2019 15:15 P07
FC Kirkkonummi-turnaus, P07 Sininen
Kirkkonummen urheilupuisto
18.08.2019 16:30 P08
ViTa - P08
Kirkniemen nurmi
18.08.2019 17:00 T08-09
T08-09 - FC Loviisa
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
18.08.2019 18:00 B-Tytöt
B-Tytöt - HyPS
Kuoppanummen nurmi
19.08.2019 19:00 P10
FC WILD/Raita - P10
Veikkolan Futiskenttä
19.08.2019 21:00 MKKI
MKKI - SUMU
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
20.08.2019 18:00 P10
LoPa/valkoinen - P10
Asemanpellon PK 2 nap 1
20.08.2019 18:30 P06
P06 - fc espoo
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
20.08.2019 19:00 P06
P06 - NJS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
20.08.2019 19:00 PT12
Espoon Liiga 2011 osa 3
Volkswagen halli (Kauniaisten TN)
20.08.2019 19:30 B-Pojat
BK-46 - B-Pojat
Karjaan tekonurmi
20.08.2019 20:15 P04-05
P04-05 - ViTa/FC Lohja YJ
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
20.08.2019 20:45 Brown Stripes
Vantaan Ankkuri - Brown Stripes
Rajakylän TN
20.08.2019 21:00 Pinkit Stringit
Pinkit Stringit - KeiKa
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
21.08.2019 18:00 P09
FC HIK - P09
Rukki Arena
21.08.2019 18:30 M1 Edustus
BK-46 - M1 Edustus
Karjaa N
21.08.2019 19:00 T06-07
T06-07 - EPS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
21.08.2019 19:30 T06-07
Kasiysi/Punainen - T06-07
Laaksolahden halli TN A
21.08.2019 21:00 MKKI
MKKI - VJS
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.08.2019 18:00 P06
VJS - P06
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
22.08.2019 18:15 P09
FC Kirkkonummi - P09
Räätäli Bäckströmin kuja 31, Kirkkonummi
22.08.2019 19:00 P07
P07 - Kasiysi
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
22.08.2019 19:00 P07
FC Kirkkonummi - P07
UUrheilupuisto Masala TN 1/2 A
22.08.2019 20:00 B-Tytöt
B-Tytöt - RaiFu YJ
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
23.08.2019 18:00 N1 Edustus
N1 Edustus - FC Fox
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
23.08.2019 18:00 P08
EsPa - P08
Matinkylän TN 1 nap 1
23.08.2019 19:00 M2 Reservi
M2 Reservi - LoPa
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
23.08.2019 20:00 P07
Fc Honka - P07
Tapiola 1 TN
23.08.2019 20:15 T04-05
HPS - T04-05
Paloheinä TN
24.08.2019 08:30 P11
FC Saukkolan Pallon syysturnaus
24.08.2019 09:00 P11
LoPa - P11
Nummen urheilukenttä
24.08.2019 09:00 PT12
Espoonlahti Cup
Espoonlahden TN 1
24.08.2019 09:00 P06
P06 VBO Turnaus FC Kirkkonummi
Kirkkonummen urheilupuisto
24.08.2019 09:30 P11
P11 - SauPa
Nummen urheilukenttä
24.08.2019 10:00 P11
P11 - SauPa
Nurmen urheilulukenttä
24.08.2019 10:30 P11
FC Kirkkonummi - P11
Nummen urheilukenttä
24.08.2019 11:00 P11
P11 - FC Kirkkonummi
Nummen urheilukentä
24.08.2019 11:00 PT12
PT12 - LoPa
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
24.08.2019 11:15 P08
VJS - P08
Vantaankoski TN 1
24.08.2019 11:30 P06
KaPy - P06
Hansavalkama
24.08.2019 11:30 P11
SoVo - P11
Nummen urheilukenttä
24.08.2019 12:00 P10
VJS/valkoinen C - P10
Myyrmäki UT TN
24.08.2019 12:00 P08
P08 - FC Wild
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
24.08.2019 12:00 P09
P09 - EPS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
24.08.2019 12:00 B-Tytöt
Gnistan/GPS YJ - B-Tytöt
Pirkkola N
24.08.2019 13:00 Pinkit Stringit
Eloyön Turnaus
Hansavalkama
24.08.2019 13:30 T08-09
T08-09 - I-HK
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
24.08.2019 14:00 P04-05
Gnistan - P04-05
Pirkkola N
24.08.2019 15:00 T06-07
T06-07 - HyPS
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
24.08.2019 15:30 A-Pojat
FC Kontu - A-Pojat
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
25.08.2019 09:00 P06
P06 VBO Turnaus FC Kirkkonummi
Kirkkonummen urheilupuisto
25.08.2019 10:50 T08-09
FC Saupa - T08-09
Nummi N
25.08.2019 12:00 P10
P10 - GrIFK/Italia
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
25.08.2019 12:00 P08
P08 - HooGee
Matinkylän TN 1 nap 1
25.08.2019 12:00 P09
Miniliiga (Sipoo)
25.08.2019 12:00 T08-09
JäPS - T08-09
Koivusaaren TN
25.08.2019 15:00 T04-05
T04-05 - Honka
Kuoppanummen nurmi
25.08.2019 16:00 P10
KJS - P10
Käpylän urheilukenttä, Karkkila ½ A
25.08.2019 17:30 P10
LoPa/sininen - P10
Asemanpellon PK 1
25.08.2019 18:00 B-Tytöt
FC Espoo - B-Tytöt
Säterinniityn TN
26.08.2019 18:00 P07
P07 - NouLa
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
26.08.2019 18:30 P04-05
NJS - P04-05
Rajamäki TN
26.08.2019 20:45 Pinkit Stringit
VJS - Pinkit Stringit
Myyrmäki UT TN
27.08.2019 16:45 T08-09
NuPS - T08-09
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
27.08.2019 18:00 PT12
Espoon Liiga 2011 osa 4
Veikkolan Futiskenttä
27.08.2019 18:00 T06-07
FCFJ - T06-07
Lukiokatu 22
27.08.2019 19:00 P08
P08 - Pohjois-Espoon Ponsi
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
27.08.2019 19:00 P07
P07 - KOPSE
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
27.08.2019 19:30 T06-07
PuiU - T06-07
Tapuli nap2N
27.08.2019 20:45 Brown Stripes
Islet - Brown Stripes
Keski-Espoon TN 1
28.08.2019 18:15 P09
Kasiysi - P09
Laaksolahden halli nap 1
28.08.2019 19:00 P06
LePa - P06
Säterinniitty TN 1/2 A
29.08.2019 18:00 P07
P07 - EIF
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
29.08.2019 19:30 T04-05
T04-05 - KP-75/TUPS YJ
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
29.08.2019 20:00 MKKI
KaPy - MKKI
Vanttila TN
29.08.2019 20:15 B-Pojat
FC Espoo - B-Pojat
Leppävaara 1 TN
30.08.2019 18:00 P08
P08 - Espoon Icehearts
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
30.08.2019 18:00 M1 Edustus
M1 Edustus - FC HIK
Kuoppanummen nurmi
30.08.2019 18:00 P06
P06 - PPJ
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
30.08.2019 18:00 P07
P07 - EPS
Rintamäki Areena TN 1/2B (Uimahallin TN 1/2B)
30.08.2019 19:30 N1 Edustus
N1 Edustus - HIFK
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)
31.08.2019 09:00 PT12
PK-35 Junioriapu - turnaus
Pihlajamäki TN
31.08.2019 10:00 P07
RiPS - P07
Riihimäki, Keskuskenttä TN A
31.08.2019 10:00 P07
RiPS - P07
Riihimäki, Keskuskenttä TN A
31.08.2019 11:00 P10
P10 - RaKe/Superpallot
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
31.08.2019 12:00 P10
P10 - BK-46
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
31.08.2019 12:00 P10
P10 - BK-46/röd
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
31.08.2019 12:30 P09
P09 - EBK
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
31.08.2019 13:00 T08-09
T08-09 - EIF
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
31.08.2019 13:30 P06
HJK - P06
Töölö PK Sahara TN 1
31.08.2019 14:00 P08
P08 - EBK
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
31.08.2019 15:00 B-Tytöt
B-Tytöt - NJS
Rintamäki Areena TN (Uimahallin TN koko kenttä)