Tapahtumat

Rajaa tapahtumia

Tapahtumat

Joulukuu 2018
 
01.12.2018 08:00
Seura Talviturnaus
Toimisto
01.12.2018 09:00
NuPS talviturnaus
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
01.12.2018 09:30 PT12
NuPS TALVITURNAUS
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
01.12.2018 09:45 P08
Futsal
Myllypuro AC 7
01.12.2018 13:00 P11
P11 Punainen / NuPS Talviturnaus
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
01.12.2018 13:00 T10-11
NuPS Talviturnaus (pinkki)
Painokiila Areena
01.12.2018 13:00 P09
FC Lohja - P09
Muijala, Kupla
01.12.2018 15:00 P11
P11 Musta/ NuPS Talviturnaus
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
01.12.2018 15:00 P11
P11 - TiPS
01.12.2018 15:30 P11
P11 Valkoinen / NUPS Talviturnaus
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
01.12.2018 15:30 P11
Wilpas - P11
01.12.2018 16:00 P11
LPS - P11
01.12.2018 17:00 P06
EBK - P06
Keski-Espoon TN 2
01.12.2018 17:00 P11
TiPS - P11
01.12.2018 17:30 P11
P11 - TiPS
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
01.12.2018 17:30 P11
P11 Sininen / NuPS talviturnaus
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
01.12.2018 18:30 P11
FJK - P11
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
01.12.2018 18:45 B-Pojat Futsal
B-Pojat Futsal - Haminan Pallo-Kissat
Esport Futsal
01.12.2018 19:00 P11
NuPS talviturnaus / ilmoittautuminen
01.12.2018 19:30 P11
P11 - LPS
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
01.12.2018 20:15 B-Pojat Futsal
B-Pojat Futsal - FC Espoo
Esport Futsal
02.12.2018 09:00 Pinkit Stringit
OT-77 - Pinkit Stringit
EBK- Honka Areena
02.12.2018 09:30 P06
Kilpa2 PK-35 Talviliiga 2018-19 / P2006
Käpylän Juniorihalli
02.12.2018 09:45 P08
Futsal P11 (2008)
Myllypuro AC 6
02.12.2018 11:00 B-Tytöt
B-Tytöt - Kasiysi/Hiki
K3 Sport Arena Espoo
02.12.2018 11:00 P09
P10 - P09
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
02.12.2018 11:00 P10
P10 - NuPS
Ratapuisto
02.12.2018 11:15 P08
Futsal
Myllypuro AC 7
02.12.2018 13:00 P06
hjk sininen - P06
telia 5G areena, Helsinki
02.12.2018 16:00 P06
P06 - HJS Sinivalkoinen
Vanerikuja 10, 04440 Järvenpää
02.12.2018 16:00 P09
P09 - FC Kasiysi
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
02.12.2018 19:00 P06
P06 - FC Wild
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
07.12.2018 19:00 T04-05
T04-05 - TiPS
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
08.12.2018 08:00 P10
Talviturvaus P10
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
08.12.2018 09:00 Pinkit Stringit
Idän Helmet - Pinkit Stringit
Jakomäki Areena
08.12.2018 10:00 T10-11
NuPS Talviturnaus (sininen)
Painokiila Areena
08.12.2018 11:00 B-Pojat
NJS - B-Pojat
Klaukkalan tekonurmi
08.12.2018 11:45 P06
KyIF - P06
Masala kupla
08.12.2018 12:00 P09
NJS Minari Kilpa Sarja
Klaukkalan NJS-halli nap1
08.12.2018 12:30 T10-11
NuPS Talviturnaus (punainen)
Painokiila Areena
08.12.2018 14:00 T04-05
NJS - T04-05
Klaukkalan tekonurmi
08.12.2018 14:00 P06
P06 - pkku
08.12.2018 18:45 P04-05
VJS - P04-05
Aktia Areena, Vantaankoski
09.12.2018 09:00 P08
Futsal
Hakaniemi AC
09.12.2018 10:15 P07
EA turnaus
Esport Arena
09.12.2018 10:30 P10
Ottelu P10
Käpylähalli
09.12.2018 11:00 P09
P10 - P09
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
09.12.2018 12:00 P09
NJS Minari Haastesarja
Klaukkalan NJS-halli nap1
09.12.2018 17:30 P04-05
FC Lohja/Vita yj - P04-05
Aktia Areena, Tykkitie 3, Inkoo
09.12.2018 19:00 Pinkit Stringit
FC Vohvelit - Pinkit Stringit
Muijallan Kupla
13.12.2018 11:00 T04-05
Helmaripäivät 04
Kalmuuri TN
14.12.2018 19:00 A-Pojat
A-Pojat - Honka
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
14.12.2018 21:00 Pinkit Stringit
Pinkit Stringit - HyPS
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
14.12.2018 21:00 Pinkit Stringit
Pinkit Stringit - KelA
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
15.12.2018 09:30 P09
P09 - NuPS Sininen08
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
15.12.2018 09:30 P04-05
NJS - P04-05
Klaukkalan tekonurmi
15.12.2018 13:00 P06
NJS - P06
Klaukkalan NJS-halli nap1
15.12.2018 13:30 T10-11
NuPS Talvisarja (punainen)
Painokiila Areena
15.12.2018 14:00 PT12
NuPS talvisarja I
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
15.12.2018 15:00 Pinkit Stringit
NJS Jouluturnaus
Nurmijärven sähkö areena
15.12.2018 15:20 P11
NuPS talvisarja
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
15.12.2018 17:00 P10
HPS Jouluminarit
HPS-Halli
15.12.2018 17:30 P10
HPS Jouluminarit
HPS Halli
15.12.2018 19:00 N1 Edustus
N1 Edustus - EBK
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
15.12.2018 20:00 P06
P06 - grifk
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
16.12.2018 09:00 T10-11
HooGee - T10-11
Espoonlahden jalkapallohalli
16.12.2018 10:45 P11
VJS miniliiga
Vantaankosken Aktia-Areena
16.12.2018 10:45 P11
P11 - KaaPo 2
Aktia Areena
16.12.2018 11:10 P11
P11 - EPS 2
Aktia Areena
16.12.2018 12:00 B-Tytöt
LePa - B-Tytöt
Opinmäen liikuntahalli
16.12.2018 12:10 P11
Ilves 2 - P11
Aktia Areena
16.12.2018 12:35 P11
VJS 2 - P11
Aktia Areena
16.12.2018 13:00 T08-09
Pikkujoulupelit
Painokiila Areena TN 1/2B (Ratapuisto TN 1/2B)
16.12.2018 13:30 B-Pojat
JoKI - B-Pojat
Oulunkylän Urheilupuisto 1 (Mustapekka Areena)
16.12.2018 14:00 B-Tytöt
TiPS - B-Tytöt
Esport Futsal 1
16.12.2018 14:30 T04-05
ViTa - T04-05
Aktia Areena
16.12.2018 15:00 P07
P07 - RaKe
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
16.12.2018 17:00 B-Tytöt
B-Tytöt - Wild
Esport Futsal 1
16.12.2018 19:00 P07
P07 - FC Wild
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
17.12.2018 18:00 P07
P07 - Kasiysi
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
21.12.2018 19:00 P04-05
P04-05 - Aikuisten futiskoulu
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 09:15 P10
Nups talvisarja P10
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 09:15 P10
Nups talvisarja P10
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 09:15 P10
Nups talvisarja P10
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 10:00 P10
Nups talvisarja P10
22.12.2018 10:00 P10
Nups talvisarja P10
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 10:00 P10
Nups talvisarja P10
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 10:40 T08-09
NuPS Talvisarja 22.12
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 11:15 P10
Nups talvisarja P10
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 12:00 P10
Nups talvisarja P10
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 12:00 P10
Nups talvisarja P10
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 12:00 P10
Nups talvisarja P10
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 12:15 PT12
NuPS talvisarja II
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 12:30 P10
Nups talvisarja P10
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 12:30 P10
Nups talvisarja P10
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)
22.12.2018 13:30 T10-11
NuPS Talvisarja (pinkki)
Painokiila Areena
22.12.2018 15:30 T10-11
NuPS Talvisarja (sininen)
Painokiila Areena
22.12.2018 16:00 P11
NuPS talvisarja
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
22.12.2018 16:00 P11
NuPS talvisarja
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
22.12.2018 16:00 P11
NuPS talvisarja
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
22.12.2018 16:40 P11
NuPS talvisarja
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
23.12.2018 16:00 P06
P06 - haka
halli
23.12.2018 19:00 P08
Hesa Cup 8.-13.7.2019 SITOVA ILMO!
29.12.2018 14:00 B-Pojat
Talvisarjan peli NuPS B - Ponnistus B2 tai Gnistan B3
Painokiila Areena TN (Ratapuisto TN koko kenttä)