P08

Joukkue
Tapahtumat
Uutiset
Sika kauan ollaan yhes pelattu, Joo, ja ihan oikein kelattu; Rabonat, Cruyffit ja muut kikat on jo hanskas, Ammattilaisina pelataan vaik Ranskas. Koutseina edelleen Mikot ja Sanna siis, Junnui on saatu messii jotai kuuskytviis. Piirisarjas ollaa viidel jengil, Ne klaarataan ne hyväl svengil. Vaikka välil meil vähä pätkii, ollaan kentällä hyvii jätkii!
Toimihenkilöt
Olli Rämö
Valmentaja
Tiina Andberg
Joukkueenjohtaja
+358405874496,  tiina.andberg@nups.fi
Taru Ek
Huoltaja
Kadri Ots
Rahastonhoitaja
kadri.ots@nups.fi
Anne Tanskanen
Huoltaja
anne.tanskanen@nups.fi
Mikko Koimäki
Vastuuvalmentaja
+358405274430,  mikko.koimaki@nups.fi
Mikko Hausalo
Valmentaja
mikko.hausalo@nups.fi
Anton Palosaari
Valmentaja
+358442718998,  anton.palosaari@nups.fi
Pertti Puisto
Apuvalmentaja
pertti.puisto@elisanet.fi
Mikko Timonen
Valmentaja
mikko.timonen@nups.fi
Krista Kohonen
Joukkueenjohtaja
Krista.kalliopera@gmail.com
Sanna Paanukoski
Valmentaja
sanna.paanukoski@nups.fi
Niko Pönkkä
Apuvalmentaja
Pelaajat
 
Masi Merikallio
Pelaaja
 
Atte Wisniewski
Pelaaja
5
Anton Airio
Pelaaja
63
Oliver Helttunen
Pelaaja
27
Elias Hovi
Pelaaja
25
Anthony Muukkonen
Pelaaja
10
Javier Ojeda
Pelaaja
21
Rico-Gennet Ots
Pelaaja
19
Rasmus Parantainen
Pelaaja
37
Joel Sannikka
Pelaaja
17
Joonas Timonen
Pelaaja
14
Kosti Urho
Pelaaja
50
Niilo Vaittinen
Pelaaja
41
Elias Vataa
Pelaaja
64
Ron Åvall
Pelaaja
39
Salomo Isoaho
Pelaaja
7
Rasmus Kohonen
Pelaaja
31
Tuomas Konttinen
Pelaaja
49
Joona Moisio
Pelaaja
15
Joona Mälkiä
Pelaaja
33
Patrik Niinimäki
Pelaaja
11
Timofei Paanukoski
Pelaaja
45
Eino Poirot
Pelaaja
16
Santeri Puisto
Pelaaja
40
Niklas Rämö
Pelaaja
55
Emil Sivén
Pelaaja
52
Eemil Tanninen
Pelaaja
3
Teemu Tanskanen
Pelaaja
8
Ville Tanskanen
Pelaaja
28
Niklas Hausalo
Pelaaja
48
Julius Huotari
Pelaaja
51
Pekka Jussila
Pelaaja
30
Eetu Kivensalo
Pelaaja
9
Miska Koimäki
Pelaaja
13
Miska Koskimäki
Pelaaja
35
Tuukka Palm
Pelaaja
62
Kristofer Puieräst
Pelaaja
36
Elias Salakka
Pelaaja
38
Veeti Vehkasaari
Pelaaja
54
Niklas Viljakainen
Pelaaja
29
Iisakki Välimäki
Pelaaja
2
Konsta Björn
Pelaaja
57
Max Brusila
Pelaaja
61
Tatu Honkasalo
Pelaaja
18
Murat Kababiyik
Pelaaja
23
Konsta Kainulainen
Pelaaja
69
Rasmus Kari
Pelaaja
71
Wiljam Kreutzman
Pelaaja
66
Matias Lindfors
Pelaaja
56
Amos Mela
Pelaaja
34
Mikael Palin
Pelaaja
68
Nuutti Rontu
Harrastaja
42
Aapo Ruosteoja
Pelaaja
60
Lauri Salminen
Pelaaja
44
Samuel Sundvik
Pelaaja
22
Joonatan Söder
Pelaaja
53
Casper Tanskanen
Pelaaja
20
Henry Tuomisalo
Pelaaja
26
Lucas Törn
Pelaaja
 
Roope Rautanen
Pelaaja
 
Kadak Kris-Marten
Pelaaja
46
Niila Manninen
Pelaaja
4
Ilmari Hackman
Pelaaja
59
Miska Komscha
Pelaaja
32
Patrik Pönkkä
Pelaaja
Joukkueen tukena
Rintamäen Rakennus ja Suunnittelu Oy
Liikenne Satuli Oy
Seuraavat tapahtumat
20.10.2018 22:00 P08
Startti Talentti LUE TARKASTI!
25.10.2018 19:00 P08
Vanhempainpalaveri P08
Toimisto