P07

Joukkue
Tapahtumat
Uutiset
Vuonna 2007 syntyneiden poikien joukkue NuPS:issa. Meitä on yli viisikymmentä poikaa, jotka harjoittelevat 2-3 kertaa viikossa ja mukaan mahtuu aina lisää. Jos poikasi on kiinnostunut jalkapallosta niin ota yhteyttä seuraan mieluiten sähköpostilla ja sovitaan mihin harjoituksiin tulette tutustumaan toimintaan.
Toimihenkilöt
Markku Hänninen
Joukkueenjohtaja
markku.hanninen@nups.fi
Jenni Kettunen
Rahastonhoitaja
jenni.kettunen@nups.fi
Janne Lehtonen
Vastuuvalmentaja
+358505446542,  jannezky@gmail.com
Elina Mäkelä
Huoltaja
elina.makela@nups.fi
Mikko Mäkelä
Joukkueenjohtaja
mikkom.makela@pp.inet.fi
Tommi Parjanen
Valmentaja
tommi.parjanen@nups.fi
Sami Piitulainen
Huoltaja
Ossi Salminen
Valmentaja
+358407167136,  ossi.salminen@nups.fi
Jarmo Syrjälä
Valmentaja
Timo Vataa
Valmentaja
0400836927,  timo.vataa@nups.fi
Pirjetta Lehtinen
Huoltaja
Heli Nitovuori
Huoltaja
Noora Rehnström
Valmentaja
Pelaajat
40
Max Aarni-Heera
Pelaaja
37
Eliot Alilehto
Pelaaja
11
Oliver Antila
Pelaaja
13
Leo Ayad
Pelaaja
48
Otso Erävuoma
Pelaaja
16
Riku Happonen
Pelaaja
52
Samu Henell
Pelaaja
8
Ville Hillo
Pelaaja
6
Nuutti Hirvasniemi
Pelaaja
21
Iiro Holappa
Pelaaja
53
Aarni Huovinen
Pelaaja
17
Tuukka Hänninen
Pelaaja
3
Andreas Ingberg
Pelaaja
30
Elias Kemppainen
Pelaaja
7
Jonne Kettunen
Pelaaja
20
Lauri Kilkki
Pelaaja
38
Anton Korander
Pelaaja
18
Leevi Kriikku
Pelaaja
5
Toivo Lehtinen
Pelaaja
22
Jami Lehtonen
Pelaaja, Pelaaja
23
Jere Lehtonen
Pelaaja
14
Antonio Luoma-aho
Pelaaja
9
Rasmus Marjamaa
Pelaaja
24
Oskari Merinen
Pelaaja
2
Aleksi Mikkonen
Pelaaja
25
Markus Mäkelä
Pelaaja
10
Niklas Mäkinen
Pelaaja
36
Akseli Nevantausta
Pelaaja
43
Olli Nitovuori
Pelaaja
31
Lassi Nuutinen
Pelaaja
44
Aleksi Ounasvuori
Pelaaja
39
Anton Palomäki
Pelaaja
33
Eemeli Parjanen
Pelaaja
32
Oskari Parjanen
Pelaaja
4
Rasmus Paulin
Pelaaja
15
Martti Peippo
Pelaaja
26
Jonne Rajala
Pelaaja
49
Mico Rehnström
Pelaaja
45
Eelis Salminen
Pelaaja
27
Teemu Siekkinen
Pelaaja
35
Jonni Sievinen
Pelaaja
54
Janne Sinkkonen
Pelaaja
0
Valtteri Skou
Koeaikapelaaja
28
Leevi Syrjälä
Pelaaja
34
Jere Takkinen
Pelaaja
47
Arttu Tammelin
Pelaaja
29
Oskari Taskinen
Pelaaja
50
Eetu Vataa
Pelaaja
51
Tuukka Lempinen
Pelaaja
0
Henri Garton
Koeaikapelaaja
19
Steven Kahro
Pelaaja
41
Mikko Salmi
Pelaaja
55
Joa Dahlman
Koeaikapelaaja
11
Roope Helle
Koeaikapelaaja
56
Daniel Paldanius
Koeaikapelaaja
0
Elmeri Saarikko
Koeaikapelaaja
0
Aatu Ojamo
Koeaikapelaaja
Joukkueen tukena
Rintamäen Rakennus ja Suunnittelu Oy
Liikenne Satuli Oy
Seuraavat tapahtumat
24.10.2018 18:00 P07
Maalivahtiharjoitus P07
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)
24.10.2018 19:00 P07
potkutekniikka
Rintamäki Areena TN 1/2A (Uimahallin TN 1/2A)
31.10.2018 18:00 P07
Maalivahtiharjoitus P07
Painokiila Areena TN 1/2A (Ratapuisto TN 1/2A)